KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475083
nr 1347 5083
Henri Roger. Signerad, daterad 1894, "Le Pay de Dallet, Pont du chateau". Olja på duk, 24x16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:09:49
14/9 19:34:31
300 kr
14/9 20:04:49